Про ПРОЕКТ

З 2014 року я працюю в якості психолога-волонтера з військовими — в АТО, ППД, на полігонах, надаю психологічну допомогу демобілізованим ветеранам, членам їх сімей, переселенцям.

Як правило, працювати доводиться в польових умовах, на ходу, під час коротких перерв в процесі бойового навчання — часу на повноцінну роботу, можливостей для довготривалої терапії або хоча б повторних зустрічей немає — особливо в роботі з військовими в АТО.
Тому вплив має бути короткостроковим, цілеспрямованим та високоефективним.

Цим критеріям найбільше відповідає саме НЛП — принаймні, на мій погляд

На пострадянський простір НЛП прийшло з США на початку 90-х як спроба використання знань та прийомів НЛП не тільки і не стільки для психотерапії (до чого в силу нашої ментальності, пофігізма та відсутності вільних грошей громадяни СРСР готові не були), скільки для підвищення особистої ефективності і вирішення особистісних соціальних проблем.

Тренери та адепти пострадянського НЛП прагнули адаптувати психотерапевтичну модель НЛП до цілей та задач бізнесу, розвитку індивідуальних комунікативних здібностей, лідерства та особистої ефективності
— для ведення переговорів,
— успішності бізнесу та реклами,
— ефективності реклами та збільшення продажів.
Психологічні проблеми учасників тренінгів — підвищення самооцінки та впевненості в собі, подолання страху публічних виступів або спілкування з протилежною статтю, неадекватного почуття провини, сорому, обов’язку, налагодження взаємовідносин з батьками та дітьми — вирішувались по ходу. Це було не ціллю, а додатковим бонусом, який учасники отримували тому, що сама модель проведення тренінгів НЛП досить довго залишалась психотерапевтичною.

Цей проект виник як результат бажання провести зворотній процес — з усього різноманіття сучасного НЛП знову виділити його ефективну терапевтичну складову, яка в наш непростий час знову стає дуже актуальною в нашому буремному житті.

Тож пропоную всім НеЛПерам долучитись до проекту та ділитись, який може бути корисним дляроботи з учасниками АТО та членами їх сімей.

Сподобалось? Поділіться з друзями!:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

пять × пять =

СПАМ-фильтр *